Anasayfa » Akademi Okulu » TESAM AKADEMİ OKULU BAŞLADI
TESAM AKADEMİ OKULU BAŞLADI

TESAM AKADEMİ OKULU BAŞLADI

TESAM’ın, “Geleceğin Akademisyenleri”ni yetiştirmek amacıyla başlattığı “TESAM AKADEMİ OKULU” seminerleri kapsamında 12 Kasım 2013 Salı akşamı “Ördekli Kültür Merkezi”nde düzenlediği ilk seminere; Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet ERYILMAZ katıldı.

Bu hafta Doç. Dr. Mehmet ERYILMAZ’ ın konuğu olduğu seminerin konusu ise; “Kurum Kültürü ve İşlevleri” oldu.
Seminerde; öncelikle “Kültür” konusuna değinen Eryılmaz, daha sonra “Kurum Kültürü ve Kurum Kültürü’nü oluşturan bileşkeler” hakkında bilgi verdi.

Karşılıklı soru cevap şeklinde geçen seminerde özellikle; “büyük firmaların logo ve ambleri üzerinde yapılan beyin fırtınası” öğrencilerden orjinal fikirler çıkmasını sağladı.

Konuşmasında TESAM’ın geleceğin akademisyenlerini yetiştirme konusundaki misyonuna da değinen Doç. Dr. Mehmet ERYILMAZ, ‘İnsana yapılan yatırım, en önemli yatırımdır. Bu konudaTESAM’ın yaptığı çalışmaları çok önemli ve değerli buluyorum. Burada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’ dedi.

Programın sonunda Tesam Genel Koordinatörü Yıldırım DENİZ, Doç. Dr Mehmet ERYILMAZ’a TESAM’a yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

tr_TR