Anasayfa » Akademi Okulu » TESAM Akademi Okulu’na Türkiye’nin ilk ve en büyük SEO’su ve Webtures’in kurucusu Kaan GÜLTEN konuk oldu
TESAM Akademi Okulu’na Türkiye’nin ilk ve en büyük SEO’su ve Webtures’in kurucusu Kaan GÜLTEN konuk oldu

TESAM Akademi Okulu’na Türkiye’nin ilk ve en büyük SEO’su ve Webtures’in kurucusu Kaan GÜLTEN konuk oldu

TESAM Akademi Okulu’nun bu sezonki son konuğu Türkiye’nin ilk ve en büyük SEO’su ve Webtures’in Kurucusu Kaan GÜLTEN’di.

GÜLTEN konuşmasında kendi hayatından kesitler vererek gençlerin hayallerinin peşinden gitmesi gerektiğini söyledi. Bu noktada birçok engelleme ile karşılacaklarının altını çizen GÜLTEN bu engellerin çok çalışarak ve asla pes etmeyerek aşılabileceğini anlattı.

SEO’nun ne olduğunu kısaca anlatan GÜLTEN, dijital dünyanın geleceği ile internet arama motorlarının çalışma stratejilerinden bahsetti.

Günümüzde bilişim sektöründe gençleri çok büyük fırsatların beklediğini, ancak bunun için gençlerin kendilerini geliştirmeleri gerektiğini söyledi.

Konuşmasının devamında “Eğer bir önceki ayla aynı işleri yapmaya devam ediyorsam, burada bir yanlışlık var, kendimi geliştirememişim! Ama kendimi geliştirmem bana değil de bir başkasına bağlıysa daha büyük bir yanlışlık var, kendimi keşfedememişim!” dedi.

Programın sonunda TESAM Genel Koordinatörü Yıldırım DENİZ, Kaan GÜLTEN’e TESAM’a yaptığı katkılardan dolayı plaket takdiminde bulundu.

tr_TR