Anasayfa » Akademi Okulu » Yüz-yüze Olarak Düzenlenen TESAM Eğitim Akademisi Aralık 2021 “Dijital Çağ ve Eğitim” TESAM Ataşehir Genel Merkez’de Gerçekleşti
Yüz-yüze Olarak Düzenlenen TESAM Eğitim Akademisi Aralık 2021 “Dijital Çağ ve Eğitim” TESAM Ataşehir Genel Merkez’de Gerçekleşti

Yüz-yüze Olarak Düzenlenen TESAM Eğitim Akademisi Aralık 2021 “Dijital Çağ ve Eğitim” TESAM Ataşehir Genel Merkez’de Gerçekleşti

Ülkemizdeki mevcut sorunlar arasında belki de en önceliklisi olarak gördüğümüz eğitim alanında, genç öğretmen ve akademisyen adaylarının daha iyi yetişmeleri amacıyla düzenlenen TESAM Akademi Okulu 23-24-25 Aralık 2021 tarihlerinde TESAM Ataşehir merkezinde gerçekleşmiştir.

TESAM Eğitim Akademisi “Dijital Çağ ve Eğitim” 1. Oturum

Eğitim akademimizin 1. Oturumunda 23 Aralık Perşembe günü, TESAM Genel Başkanı Muhammet İlyas BOZKURT “Geleceğin Dünyasında Eğitim, Endüstri 4.0 ve Ekonomi” başlıklı sunumunu anlattı.

TESAM Eğitim Akademisi “Dijital Çağ ve Eğitim” 2. Oturum

Eğitim akademimizin 2. Oturumunda 23 Aralık Perşembe Günü, Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi öğretim üyelerinden Doç. Dr. Yusuf ALPAYDIN “Geleceğin Türkiye’sinde Eğitim ve Okul” başlıklı sunumunu anlattı.

TESAM Eğitim Akademisi “Dijital Çağ ve Eğitim” 3. Oturum

Eğitim akademimizin 3. Oturumunda 24 Aralık Cuma günü Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Tuncay AKÇADAĞ “Yeni Nesil Öğretmen Becerileri” başlıklı sunumunu anlattı.

TESAM Eğitim Akademisi “Dijital Çağ ve Eğitim” 4. Oturum

Eğitim akademimizin 4. Oturumunda 24 Aralık Cuma günü TESAM Eğitim Uzmanı Yakup ÖZTÜRK “İndigo Öğretim Teknikleri” başlıklı sunumunu anlattı.

TESAM Eğitim Akademisi “Dijital Çağ ve Eğitim” 5. Oturum

Eğitim akademimizin 5. Oturumunda 25 Aralık Cumartesi günü Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Hasan BACANLI “Z Kuşağı ve Psikolojide İrade” başlıklı sunumunu anlattı.                                                    

TESAM Eğitim Akademisi “Dijital Çağ ve Eğitim” 6. Oturum

Eğitim akademimizin 6. Oturumunda 25 Aralık Cumartesi Günü, Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi öğretim üyelerinden Doç. Dr. Durmuş ÜMMET  “Çocuk ve Ergenlerde Bağımlılık” başlıklı sunumunu anlattı.

6. Oturum ile birlikte akademimiz sona ermiştir. Değerli konuşmacılarımıza ve katılımcılara teşekkür ediyoruz. Sonraki programlarımızda görüşmek dileğiyle.

tr_TR