Anasayfa » Haberler » GENÇ TESAM Sosyal Bilimler Uluslararası Öğrenci Kongresi 6-7 Kasım’da Bursa’da
GENÇ TESAM Sosyal Bilimler Uluslararası Öğrenci Kongresi 6-7 Kasım’da Bursa’da

GENÇ TESAM Sosyal Bilimler Uluslararası Öğrenci Kongresi 6-7 Kasım’da Bursa’da

 

“GENÇ TESAM SOSYAL BİLİMLER ULUSLARARASI ÖĞRENCİ KONGRESİ” 6-7 Kasım 2019 tarihlerinde TESAM, Bursa Uludağ Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi ortaklığıyla Uludağ Üniversitesi Mete Cengiz Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Sosyal Bilimler alanında çalışan araştırma görevlileri, doktora öğrencileri, yüksek lisans öğrencileri, lisans öğrencileri ve diğer uzmanların bir araya geldiği kongrenin temel amacı, gençlerin ilgili alanlardaki çalışmalarını sunabilecekleri bir platform oluşturmaktır.

Kongremize çok yönlü bir katılım prensibi ile sosyal bilimler alanında hazırlanan ulusal ve uluslararası çalışmaların bilimsel olarak sunulması şeklinde olacaktır. Kongremize gönderilen her bildiri alanında uzman bilim kurulumuz tarafından değerlendirilip bu değerlendirilme sonrasında sunulması uygun olan bildiriler kongremizde sunulacaktır.

Kongremiz iki gün olarak planlanmış olup sosyal etkinliklerle renklendirilecektir.

Ayrıca kongremizde bilimsel kurul tarafından yapılacak olan değerlendirme sonrasında tam metin olarak sunulan bildirilerden birinci, ikinci ve üçüncü olarak seçilen eserler ödüllendirilecektir.

Kongre ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız
tr_TR