Anasayfa » Haberler » “TESAM-MADeN Dönüşüm İndeksi” Çalışmaları Başladı
“TESAM-MADeN Dönüşüm İndeksi” Çalışmaları Başladı

“TESAM-MADeN Dönüşüm İndeksi” Çalışmaları Başladı

Sayın İş Dünyası Temsilcileri,

TESAM ve MADeN Çalışma Grubu olarak TİGEP ile iş birliği içerisinde gerçekleştireceğimiz “Dijital Dönüşüm İndeksi ‘’ araştırmasına katılımınızı bekliyoruz.

Bu araştırmanın temel amacı, katılan işletmelerin işletmecilik performansını ve dijital olgunluk seviyelerini belirlemek, gelişim potansiyellerini ortaya koymak ve önerilerde bulunmaktır. Senede bir düzenlenecek olan bu çalışma, işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerindeki ilerlemelerini yıllar içinde takip etmeyi hedeflemektedir.

Araştırma, MADeN Çalışma Grubu tarafından geliştirilen Dijital Olgunluk Modeli kullanılarak saha çalışmalarıyla yürütülecek ve elde edilen veriler doğrultusunda analizler yapılarak raporlanacaktır. Araştırmacılarımız, alanında deneyimli akademisyenler ve pratisyenlerden oluşan bir ekip tarafından seçilmiş ve eğitilmiştir.

İşletmelerin bu araştırmaya katılımı, kendilerine özel olarak sunulacak öneriler doğrultusunda dijital dönüşüm süreçlerinde kayda değer avantajlar elde etmelerini sağlayabilir. Bu avantajlar arasında artan karlılık, düşük maliyetler, verimlilik artışı, örgütsel öğrenme ve yenilik, karar kalitesinde artış, çeviklik, geniş müşteri tabanı, süreç optimizasyonu gibi unsurlar bulunmaktadır.

Katılımınız, hem kendi işletmenizin dijital olgunluk seviyesini değerlendirmenize yardımcı olacak hem de Türkiye’nin genel dijital olgunluk tablosuna katkı sağlayacaktır.

Araştırmaya katılmak veya detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Araştırmacıların özgeçmişleri, istenildiği takdirde paylaşılacaktır.

Dijital dönüşüm yolculuğunda işletmenizin potansiyelini keşfetmek ve geliştirmek için bu fırsatı kaçırmayın. Detaylı bilgi ve duyuru metni için lütfen tıklayınız.

PDF İNDİR

tr_TR